تغیر تاریخ آزمون مدیریت خانواده و سبک زندگی پایه دوازدهم

با سلام بنا بر اعلام سخنگوی آموزش و پرورش به دلیل افزایش بارش برف، مدارس شهر تهران در همه مقاطع تحصیلی امروز یکشنبه تعطیل است بنابراین آزمون مدیریت خانواده و سبک زندگی دانش آموزان پایه دوازدهم در روز دوشنبه ۷ صبح برگزار خواهد شد. لازم به ذکر است که برنامه تفریحی که برای روز یکشنبه […]

اطلاعیه جمع آوری کمک به سیل‌ زدگان استان سیستان و بلوچستان

سپاس حکمت خداوندگار را که قطره قطره‌ی بارانش، روزی از دل فسرده خاک شکوفه امید می‌رویاند و روزی دگر، رودی می‌خروشاند و کاشانه‌ای را ویران می‌کند. نزد پارسا، بر رویاندنش شکر است و بر ویرانیش صبر؛ و تو چه‌‌دانی که از نهایت همین سیاهی است که سپیده همدلی‌ها می‌دمد و بوستان مهربانی ها به گل می‌نشیند و سرود فردایی سبز زمزمه می‌شود.
و مژده باد تو را که به باغبانیِ این گلستان خوانده شدی…

✳️✳️✳️

✋🏻هم مدرسه‌ای سلام
همانطور که مطلع هستید، تعدادی از هم‌وطنانمان در استان سیستان و بلوچستان گرفتار مشکلات ناشی از سیل شده و اکنون نیازمند یاری و کمک برای تأمین حداقل‌های زندگی خود هستند. مؤسسه فرهنگی احسان به منظور دستگیری جهت تسکین آلام این عزیزان، با همکاری نهادهای خیریه و مردم نهاد فعال در این زمینه اقدام به جمع‌آوری و ارسال کمک‌های نقدی و غیر نقدی خانواده بزرگ احسان به مناطق سیل‌زده نموده است.

✅در این راستا خواهشمند است اقلام مد نظر خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز شنبه ۲۸ دی‌ماه به دفتر نظامت مدرسه تحویل فرمائید.
همچنین برای کمک͏های نقدی می͏توانید به حساب زیر وجوه خود را واریز کنید یا دانش آموزان عزیز به صورت نقدی کمک͏های خود را به مسئولان مدرسه بدهند.

💳شماره کارت: ۲۰۴۸-۵۸۹۰-۲۹۱۰-۵۰۲۲

به نام کریمانه (بانک پاسارگاد)

📦اقلام مورد نیاز سیل‌زدگان

•پتوی نو
•لوازم گرمایشی (خصوصاً بخاری برقی)
•مواد خوراکی خشک و کنسرو
•آب معدنی (باکس)
•لباس نو

با احترام
مؤسسه فرهنگی احسان

پاسخنامه تست سری ۱۰ منطق – درس ۵ و ۶

پاسخنامه تست سری ۹ منطق – درس ۵ و ۶

پاسخنامه تست سری ۸ منطق – درس ۶

نمونه سوال فیزیک دهم – سری ۱

نمونه سوال فیزیک دهم – سری ۲

نمونه آزمون نیم سال اول فیزیک

سروده‌ای به بهانه شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی