شرح زیارت جامعه – جلسه ۱۶

نفرات برتر درسی پایه یازدهم – اسفند ۹۷

نفرات برتر انضباطی پایه یازدهم – اسفند ۹۷

جدول تکالیف نوروز ۹۸ پایه یازدهم

نکاتی پیرامون تکالیف نوروزی

ضمن عرض سلام و تبریک پیشاپیش به مناسبت سالروز ولادت امیرالمؤمنین حضرت علی علیه السّلام و هم چنین حلول سال نو و با آرزوی سلامتی و خیر و خوشی برای اولیای محترم و دانش آموزان عزیز پایه یازدهم

احتراما به اطلاع می رساند، فعالیت های آموزشی که امسال توسط دبیران برخی از دروس برای تعطیلات نوروزی دانش آموزان پیش بینی شده، به صورت محدود و با هدف حفظ ارتباط حداقلی ایشان با مفاهیم این درس ها طراحی گردیده است.
در این راستا توجه به نکات ذیل را لازم می دانیم:

۱- جهت بهره وری هرچه بیشتر از تمرین های مذکور، توصیه می شود که این فعالیت ها به صورت برنامه ریزی شده، منظم، پیوسته و در طی چند روز انجام شود.
۲- زمان مورد نیاز برای انجام کل فعالیت ها در هر رشته_ برای دانش آموزی که به لحاظ آموزشی در سطح میانی دوره قرار دارد _ حدود ۱۵ الی ۲۰ ساعت می باشد.
۳- نحوه ی انجام این فعالیت ها، طی روزهای آینده_ توسط دبیران مربوطه _ به آگاهی دانش آموزان خواهد رسید.
۴- کلیه اوراق مربوطه می بایست در اولین روز پس از تعطیلات نوروزی، توسط دانش آموزان به دفتر دوره ارائه گردد.
۵- آزمون مربوط به هر یک از دروس در هر سه رشته، روز سه شنبه ۹۸/۱/۲۰ برگزار خواهد شد. سؤالات این آزمون_ به صلاحدید دبیر هر درس _ یا از میان همین تمارین و یا در همین موضوعات و با صورتی متفاوت خواهد بود.
۶- ضروری است که تعدادی از دانش آموزان عزیز_ به انجام فعالیت های محوله از طرف دبیران اکتفا نکرده _ فرصت پیش رو را مغتنم شمرده، وقت گذاری بیشتری برای مرور و رفع نقایص و ضعف های درسی خود داشته باشند.
۷- جداول مربوط به عنوان، حجم و زمان تقریبی پیش بینی شده برای هر یک از فعالیت های نوروزی_ به تفکیک رشته ها _ متعاقبا به نظر اولیای گرامی خواهد رسید.

پیش آزمون گزینه ۲ (ریاضی) – ۲۴ اسفند ماه

پیش آزمون گزینه ۲ (تجربی) – ۲۴ اسفند ماه

جلسه بیست و سوم عقاید – دوره ۲۵

شرح زیارت جامعه – جلسه ۱۵

آزمون ادبیات – اغراق، ایهام و ایهام تناسب

نام درس: پاسخنامه آزمون ادبیات

موضوع: آزمون ادبیات – اغراق، ایهام و ایهام تناسب

تاریخ برگزاری آزمون: ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۷

رشته: ریاضی، تجربی و انسانی

کد آزمون:

۹۷T0342

لینک دانلود سند: